10 Ocak 2005’de tescil edilen Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. 07 Nisan 2005’de SPK Kurul kaydına alınmıştır. Şirketimiz, BDDK’nın 12 Mart 2009 tarih ve 3073 sayılı kararıyla değerleme yetkisi verilen ilk şirket olma ünvanını da taşımaktadır.

Şirketimiz, 2017 Şubat Ayı itibariyle sektörde tecrübeli, genç ve dinamik kadromuzun ortaklık yapısına katılımıyla yeni bir yapılanmaya girmiş olup mevcut müşterilerimizin yanı sıra giderek büyüyen portföyümüzdeki yeni kişi ve kurumlara da aralıksız hizmet vermeyi sürdürmektedir.

kurumsal-01

Değerlerimiz

Misyonumuz
Müşterilerimizin bilgilerinin gizliliği prensibi çerçevesinde, değerleme hizmetlerini güvenilir kaynaklardan elde edilmiş doğru verilere dayanarak, mesleki bilgi ve teknik analizler ışığında gerçekleştirmektir
Vizyonumuz
Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık hizmetlerini uluslararası standartlarda, ülkemiz Sermaye Piyasası Mevzuatına uygun olarak, tarafsız, bağımsız ve güvenilir şekilde sürdürmektir.
İlkelerimiz
Bütüncül bakabilen, çözüm odaklı hareket eden, yeniliklere açık, Öğrenme ve gelişme odaklı,sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden, duyarlı ve sorumlu, şeffaf ve güvenilir, ekip çalışmasına inanan